טכניקת EFT

EFT היא טכניקה שמטרתה לשחרר חסימות שיוצרות מתח או קושי,
ליצור איזון רגשי וקבלה עצמית מלאה

טכניקת EFT פותחה במטרה שתהיה זמינה לכל אדם לשימוש עצמי. במפגש נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה כך שתהיה בידך האפשרות לתמוך בעצמך במגוון מצבים יומיומיים וכן היכולת לטפל בעצמך ולקדם תהליכים אישיים. הטכניקה יעילה גם לתחומים רבים נוספים.

מה זה בכלל EFT?

EFT- Emotional Freedom Technique היא טכניקה שמטרתה לשחרר חסימות רגשיות ואנרגטיות בתחום בו אנו חווים קושי, וליצור איזון רגשי יחד עם קבלה עצמית מלאה בהקשר אליו.

הטכניקה פותחה ע"י פסיכולוג מומחה לחרדות אשר חיפש דרך לייעל ולקדם טיפולים שניכר היה לאורך זמן שאין שיפור מספק בסימפטומים שלהם ובריפוים.

היא מבוססת על הרפואה הסינית וההבנה שמחלות פיזיות ובעיות רגשיות/נפשיות נובעות משיבוש שנוצר בזרימת האנרגיה בגוף. היא יעילה הן בפני עצמה והן למיקסום השפעת טיפולים אחרים.

איך זה עובד?

הטכניקה משלבת טפיחות עם שתי אצבעות על נקודות בגוף תוך אמירת הצהרה הקשורה בבעיה. זה יכול להיות כאב פיזי, קושי רגשי או התנהלות שיוצרת בנו אי-שביעות רצון.

הטכניקה היא מילולית-אנרגטית- אמירת המשפט נועדה למקד ולדייק את הבעיה, סבב הטפיחות יוצר שחרור אשר מאפשר זרימה תקינה יותר של האנרגיה בגוף ובעקבות כך הפחתת/מניעת הסימפטום.

למה EFT?

אני אוהבת את הטכניקה הזו במיוחד בשל הפשטות והיעילות שלה, השילוב השכלי-אנרגטי שבה, ובעיקר מכיון שקל ללמוד אותה והיא מאפשרת לכל אחד לעזור לעצמו בעת הצורך. היא נהדרת גם לתמיכה בילדים.
אני נעזרת בה גם לתהליכים טיפוליים עמוקים.

על המפגש

במפגש נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה.
משך המפגש- שעה והיא מתקיימת בזום

מפגש אישי

במפגש נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה במיקוד על נושא הנבחר על-ידך ושברצונך לטפל בעצמך ולעשות בו שינוי.
בסיום המפגש תהיה בידך האפשרות לקדם את עצמך בתחום שבחרת וכן היכולת לעזור לעצמך ולסביבתך הקרובה במגוון מצבים יומיומיים.
משך המפגש- שעה.
ניתן להמשיך במפגשי תרגול בני חצי שעה

סדנה קבוצתית- EFT ביומיום

בסדנה נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה בתחומים מגוונים. בסיום תהיה בידכם טכניקה זמינה להקל על עצמכם ועל הקרובים לכם בהתמודדויות שונות ומגוונות ביומיום.
באפשרותך לארגן קבוצת לימוד של 6-10 משתתפים וליהנות מסדנת זום ללא תשלום.
משך המפגש – שעה וחצי.

ניתן להמשיך במפגשי תרגול בני 30-45 דקות (תלוי במס' המשתתפים).

לפרטים ותיאום
אנא מלא/י את הטופס ואצור אתך קשר בהקדם

עדויות על סדנאות ETF

אני איריס, בת 50 פלוס ואמא לשני מתבגרים.

את דרכי המקצועית התחלתי בתואר בכלכלה וניהול באו"פ ולאחר מס' שנים בתחום עשיתי הסבה לתחום המחשבים ועבדתי בהייטק. לאחר שנולד בני הבכור עשיתי שינוי- גידלתי את שני ילדיי בחינוך ביתי ובמהלך שנים אלו הגשמתי את חלומות הילדות ולמדתי שיטות אבחון שונות- גרפולוגיה ופרסונולגיה (אבחון באמצעות תווי פנים, כף היד ושפת הגוף) וכן למדתי את תחום החינוך והמשפחה. בין היתר ובמקביל לחינוך הביתי, התחלתי לעסוק באבחון אישיותי באמצעות גרפולוגיה, ובהמשך למדתי גרפולוגיה משפטית והוספתי אותה למגוון עיסוקיי. כיום אני עובדת גם כיועצת תעסוקה לחברות במגוון תחומים ולתפקידים רבים ומגוונים.

אני משלבת בעשייתי את יכולותיי האנליטיות והחשיבה הרציונלית יחד עם אינטואיציה והבנה מעמיקה בנפש האדם, וכן את הסדר והיסודיות הטבעיים שלי.

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך