כתיבת קורות חיים

קורות החיים שלך הם למעשה המפגש הראשון של המעסיק אתך
ולכן כדאי שייצגו אותך באופן מיטבי ויתרמו להשגת מטרתך-
מציאת עבודה.

אני תמיד אומרת שקורות החיים שלך הם כמו בגד- צריכים לייצג אותך באותנטיות, לשים את הפוקוס על מה שכדאי להדגיש, ולהסתיר בתבונה את מה שפחות רלוונטי או מחמיא.
יש חשיבות גם לתוכן וגם לאופן העריכה שלהם- עליהם להיות נעימים לעין ונוחים לקריאה, ולספר על נסיונך וכישוריך באופן יעיל וממוקד. רמת הפירוט צריכה להיות כזו שניתן יהיה להבין מה היו תפקידיך ואילו תחומי אחריות הם כללו, מהן היכולות והחוזקות העיקריות שלך, מהן המיומנויות העיקריות שרכשת עד כה. ומצד שני, חשוב לא להעמיס בעודף פרטים.

קורות חיים הכתובים נכון ישפרו וימקסמו את סיכוייך להתקדם לשלב הראיונות, ויותר מזה- ישפרו את סיכוייך להשיג שכר גבוה יותר.

אני בעלת נסיון של מס' שנים בהשמת עובדים וייעוץ לגיוס לחברות, מיינתי עשרות אלפי קורות חיים וראיינתי אלפי מועמדים לעבודה. נוכחתי לדעת עד כמה הנראות של קורות החיים קריטית על-מנת שייבחרו מבין הרבים שהמעסיק מקבל.

אני איריס, בת 50 פלוס ואמא לשני מתבגרים.

את דרכי המקצועית התחלתי בתואר בכלכלה וניהול באו"פ ולאחר מס' שנים בתחום עשיתי הסבה לתחום המחשבים ועבדתי בהייטק. לאחר שנולד בני הבכור עשיתי שינוי- גידלתי את שני ילדיי בחינוך ביתי ובמהלך שנים אלו הגשמתי את חלומות הילדות ולמדתי שיטות אבחון שונות- גרפולוגיה ופרסונולגיה (אבחון באמצעות תווי פנים, כף היד ושפת הגוף) וכן למדתי את תחום החינוך והמשפחה. בין היתר ובמקביל לחינוך הביתי, התחלתי לעסוק באבחון אישיותי באמצעות גרפולוגיה, ובהמשך למדתי גרפולוגיה משפטית והוספתי אותה למגוון עיסוקיי. כיום אני עובדת גם כיועצת תעסוקה לחברות במגוון תחומים ולתפקידים רבים ומגוונים.

אני משלבת בעשייתי את יכולותיי האנליטיות והחשיבה הרציונלית יחד עם אינטואיציה והבנה מעמיקה בנפש האדם, וכן את הסדר והיסודיות הטבעיים שלי.

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך