גרפולוגיה משפטית

עו"ד וחוקרים פרטיים הזקוקים לשירותי גרפולוגית משפטית באופן שוטף?

נדרשת לך חוו"ד פרטית של גרפולוגית משפטית לצורך הוכחת הטענה שלך בסכסוך כלשהו?

שתי החתימות נראו זהות אבל בבחינה מדוקדקת נחשפו ההבדלים שהוכיחו כי נחתמו ע"י 2 אנשים שונים.

זהו בדיוק תפקידו של גרפולוג משפטי – להגיע למסקנה לגבי זיוף מסמכים שיש לגביהם מחלוקת משפטית.
הקביעה נעשית באמצעות חקירת הסימנים הגרפולוגיים בכתב וניתוחם, השוואה לכתב היד ולחתימה במסמכים שהאותנטיות שלהם וודאית ומובהקת, וכן עפ"י גיל החתימה/הכתב ומאפיינים נוספים במסמכי ההשוואה ובמסמך המחלוקת.
גרפולוגיה משפטית, בדומה לזו האבחונית, מתבססת על ייחודיותו של הכתב האישי. תהליך האבחון מתייחס לפרמטרים הבאים- לחץ הקו, קצב הכתיבה, הכיוון שלה, זווית ועיצוב האותיות, אופי הקו ועוד. לכל אדם ישנו שילוב סימנים גרפולוגיים ייחודי, בדומה לטביעת אצבעות שלא ניתן לחקותה.

גרפולוגיה משפטית מתמקדת בפן הטכני-גראפי של מאפייני כתב היד (בניגוד לגרפולוגיה האבחונית שעוסקת בפרשנות הרגשית-אישיותית שלהם), ובאמצעותם ניתן לקבוע את רמת האותנטיות של מסמך/חתימת המחלוקת.

בהתאם למסקנות המתקבלות, אני מספקת חוות דעת מומחה מסודרת, בעלת ערך עבור עו"ד, חוקרים פרטיים וכן המשטרה ובתי המשפט. במידת הצורך אני מגיעה למתן עדות מומחה.

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך

עוד קצת אודותיי….

מאז ומתמיד חוש הצדק שלי היה מפותח, למעשה הוא מתאתגר מכל חוסר יושר ובייחוד ממקרים שבהם נעשה עוול בזדון. מקומם ומתסכל אותי שלעתים לא ניתן לעשות כלום בעניין. בצעירותי חברים טענו שעלי להיות עו"ד כדי לתקן את העולם….:)

אז עו"ד אני לא, גרפולוגית אני כן ובהחלט שמחה לתרום את חלקי לעשיית צדק באמצעות גרפולוגיה משפטית, לעזור לתיקון עוולות בחיי אנשים ולו במעט. 

השאירו לי פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

איריס רהב - גרפולוגיה משפטית

השאירו לי פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

איריס רהב - גרפולוגיה משפטית