אודות

אני איריס, בת 50 פלוס ואמא לשני מתבגרים.

את דרכי המקצועית התחלתי בתואר בכלכלה וניהול באוניברסיטה הפתוחה ולאחר מס' שנים בתחום עשיתי הסבה לתחום המחשבים ועבדתי בהייטק. לאחר שנולד בני הבכור עשיתי שינוי- גידלתי את שני ילדיי בחינוך ביתי ובמהלך שנים אלו הגשמתי חלום ילדות ולמדתי שיטות אבחון שונות- גרפולוגיה ופרסונולגיה, אבחון באמצעות תווי פנים, כף היד ושפת הגוף, אבחונים תעסוקתיים. כמוכן למדתי את תחום החינוך והמשפחה ואני בעלת תעודת מגשרת. בין היתר ובמקביל לחינוך הביתי, התחלתי לעסוק באבחון אישיותי באמצעות גרפולוגיה, ובהמשך למדתי גרפולוגיה משפטית והוספתי אותה למגוון עיסוקיי. מזה מס' שנים אני עובדת גם כיועצת השמה לחברות במגוון תחומים ולתפקידים בכל הדרגים.

אני מוצאת שתחומי התעסוקה והמשפחה הם המרתקים ביותר עבורי, ועקב כך מרבית העיסוקים שלי סובבים סביבם. מעבר לכך שהם אלו שממלאים את מרבית שעותינו ברמה היומיומית, אלו הם התחומים בהם אנחנו חווים הצלחות ותחושות משמעות וערך, ובמקביל אתגרים ותסכולים. מתוך כך, אלו הם התחומים המביאים אותנו להתמודדויות ולהתפתחות אישית, לעתים ממש "דוחפים" אותנו לכך.

אני מאמינה גדולה במודעות והתפתחות אישית, למעשה הסיסמא שלי בחיים היא "לחיות מתוך מודעות ובחירה", ולהשקפתי זו הדרך הנכונה לנהל את כל תחומי חיינו ובפרט את הבחירות התעסוקתיות והמשפחתיות שלנו.

אני משלבת בעשייתי את יכולותיי האנליטיות והחשיבה הרציונלית יחד עם אינטואיציה והבנה מעמיקה בנפש האדם, וכן את הסדר והיסודיות הטבעיים שלי.

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך