אבחון דפוסי זוגיות

מתקשה למצוא זוגיות או להתמיד בה?
התגרשת והיית רוצה להשתדרג ולהתקדם הלאה?

מה זה אומר אבחון דפוסי הזוגיות שלך?

זה אומר קודם כל להבין מהי זוגיות עבורך, את הסיבה לרצון/אי-רצון שלך בזוגיות, אם יש לך קושי לייצר או לשמר אותה- מה גורם לכך שהדברים מתנהלים אחרת ממה שהיית רוצה; מה הצורך שלך בתוך המסגרת הזו ומה ביכולתך לתת בה, אופן ההתמודדות שלך עם קונפליקטים, אם יש ילדים- איך זה משפיע מבחינתך על הזוגיות ועוד.

ומה זה נותן לך?

מודעות על עצמך בהקשר לזוגיות, על מכלול האמונות והדעות שלך בעניין ובייחוד על אלו המגבילות, כי לעתים הן אלו שמונעות ממך את מה שהיית רוצה לעצמך ומעצמך.

הבנה של המיומנויות הזוגיות שלך, כלומר, התפקוד בפועל, מה ש"מפעיל" ו"מנהל" אותך בקשר זוגי. וכמו תמיד- מודעות מאפשרת לך בחירה חופשית ואמתית יותר לחייך, ובהתאם שינוי במה שהיית רוצה שיהיה ויתנהל אחרת.

איך גרפולוגיה קשורה לעניין?

באמצעות כתב היד ניתן לקבל את תמונת האישיות המלאה שלך על כל רבדיה- מודע ותת-מודע, אופן התפקוד בשיגרה ובמצבים מיוחדים, התנהלות חברתית, מה מניע ומה מעכב אותך ועוד. הסבר מפורט יותר ניתן לקרוא פה. באמצעות תמונת האישיות הזו אפשר להבין את ההתנהלויות שלנו בתחומי חיים שונים ובין היתר במסגרת הזוגית והמשפחתית.

בתום התהליך יהיה בידך מסמך הכולל-

  • הסבר לגבי היחס הבסיסי והאמונות הפנימיות שלך לגבי זוגיות.

  • פירוט לגבי ההתנהלות שלך בזוגיות כולל המודע והתת-מודע שמשפיעים עליה.

  • דרכי ההתמודדות שלך במצבים שונים בדינמיקה הזוגית.

לצורך הכוונה זוגית נלקחים כתבי היד של 2 בני/ות הזוג והייעוץ מכוון גם לתחומים שיקרבו ויחברו ולעומתם לאלו שעלולים ליצור מחלוקות ו"התנגשויות".

למי זה יכול להועיל?

למי שמתקשה למצוא זוגיות או להיות בתוך קשר זוגי ארוך.

למי שרוצה לעשות שינוי ולהתפתח אישית בעקבות הגירושים.

למי שרוצה לבחון אפשרויות נוספות פרט לזוגיות קונבנציונליות ולבחור במבנה המשפחתי הנכון עבורו/ה מתוך מודעות עמוקה.

למי שמזהה בחייו/ה דפוס חוזר של דינמיקה זוגית בעייתית ורוצה להבין מה הסיבה לכך ומה ניתן לעשות כדי לשנות זאת.

לזוגות לקראת מיסוד הרוצים "מודעות מונעת" והבנה מעמיקה של הדינמיקה ביניהם, מה עלול ליצור קשיים ומה מחבר ומחזק את הקשר.

לזוגות החווים קשיים בזוגיות ומתכננים להתחיל ייעוץ זוגי.

ולכל מי שרואה בזוגיות נושא חשוב בחייו/ה ורוצה להתפתח בה וממנה.

מתעניין/ת באבחון דפוסי זוגיות?
אנא מלא/י את הטופס ואצור איתך קשר בהקדם

עדויות

התהליך נעשה מרחוק

עוד קצת אודותיי….

דינאמיקות זוגיות ומשפחתיות סיקרנו אותי מאז ותמיד, אני זוכרת את עצמי עוד בילדות מתבוננת בזוגות ומשפחות, כולל זו הגרעינית שגדלתי בה, חושבת מחשבות ושואלת שאלות, לעצמי בעיקר. על ההתנהלות, התקשורת המילולית והלא-מילולית, הרבה למה ומדוע ותהיות נוספות.
אני עצמי בוגרת 2 מע' זוגיות ארוכות, הראשונה נגמרה בלי ילדים והשנייה עם שני המתבגרים שלי. וכל המחשבות והתהיות הנ"ל צצו שוב, המון התבוננות פנימה על מה שניהל אותי בהן. במקביל, למדתי קורס על "התערבויות ממוקדות במשפחה" וכיום אני גם בעלת תעודת מגשרת כולל גישור לגירושים. בשנים האחרונות ליוויתי במסגרות שונות גרושים וגרושות רבים, דברתי אתם, הקשבתי להם, חשבתי אתם על זוגיות בהבטיה השונים ועל אפשרויות אלטרנטיביות להרכב המשפחתי המקובל.

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך