גרפולוגיה משפטית

עו"ד וחוקרים פרטיים הזקוקים לשירותי גרפולוגית משפטית באופן שוטף?

נדרשת לך חוו"ד פרטית של גרפולוגית משפטית לצורך הוכחת הטענה שלך בסכסוך כלשהו?

שתי החתימות נראו זהות אבל בבחינה מדוקדקת נחשפו ההבדלים שהוכיחו כי נחתמו ע"י 2 אנשים שונים.

זה בדיוק תפקידו של גרפולוג משפטי – להגיע למסקנה לגבי זיוף מסמכים שיש לגביהם מחלוקת משפטית, או לחילופין לאמת את האותנטיות שלהם. הקביעה נעשית באמצעות חקירת הסימנים הגרפולוגיים בכתב וניתוחם, השוואה לכתב היד ולחתימה במסמכים שהאותנטיות שלהם וודאית ומובהקת, וכן עפ”י גיל החתימה/הכתב ומאפיינים נוספים במסמכי ההשוואה ובמסמך המחלוקת.
גרפולוגיה משפטית, בדומה לזו האבחונית, מתבססת על ההבנה של הקשר בין הפעילות המוחית לבין תנועת היד בזמן הכתיבה. תהליך האבחון מתייחס לפרמטרים הבאים- הלחץ המופעל, קצב הכתיבה, זווית האחיזה, עיצוב האותיות, אופי הקו ועוד. לכל אדם ישנו שילוב סימנים גרפולוגיים ייחודי, בדומה לטביעת אצבעות שלא ניתן לחקותה, שהרי לצורך כך נדרש מהמזייף לבטל לרגע את אישיותו שלו ובו בזמן לאמץ אישיות אחרת ברובד עמוק.

גרפולוגיה משפטית מתמקדת בפן הטכני של מאפייני כתב היד (בניגוד לגרפולוגיה האבחונית שעוסקת בפרשנות הרגשית-אישיותית שלהם), ובאמצעותם ניתן לקבוע את רמת האותנטיות של מסמך המחלוקת.

בהתאם למסקנות המתקבלות, אני כותבת חוו”ד מסודרת המקובלת על בית המשפט, ובמידת הצורך אף מגיעה למתן עדות מומחה.

באמצעות גרפולוגיה משפטית אני מספקת חוות דעת מומחה וכך היא בעלת ערך עבור עו”ד, חוקרים פרטיים וכן המשטרה ובתי המשפט.

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך

עוד קצת אודותיי….

מאז ומתמיד חוש הצדק שלי היה מפותח, למעשה הוא מתאתגר מכל חוסר יושר ובייחוד ממקרים שבהם נעשה עוול בזדון. מקומם ומתסכל אותי שלעתים לא ניתן לעשות כלום בעניין. בצעירותי חברים טענו שעלי להיות עו”ד כדי לתקן את העולם….:)

אז עו”ד אני לא אבל בהחלט שמחה לתרום את חלקי לעשיית צדק באמצעות גרפולוגיה משפטית, לעזור לתיקון עוולות בחיי אנשים ולו במעט.

השאירו לי פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

איריס רהב - גרפולוגיה משפטית

השאירו לי פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

איריס רהב - גרפולוגיה משפטית